O human designu

Kanál 29-46 v přímém přenosu

6. července 2017 v 17:07 | Elena
Další z frustrujících nekonečných týdnů čekání...už si připadám jako naivní kráva. Všechno nasvědčuje tomu, že nejspíš JSEM naivní kráva. Proč bych jinak čekala 5 let na jednoho ženatýho chlapa, proč bych se trápila kvůli němu tak dlouho...říkají to všichni. "Už jsi ho měla dávno poslat do prdele. Jenom tě využívá". Není nikdo, naprosto nikdo, kdo by mě v tom vztahu podporoval. I Petra už o něm mluví s despektem. Moje terapeutická skupina sice nesoudí, ale taktně mlčí. Minulý týden mi moje terapeutka řekla, že mi svou nepřítomností ubližuje, snažila se ho připodobnit k mému nevlastnímu otci. Všechny ty komentáře se podobají jeden druhému. "Ty jsi se ženatým? Ty naivko. Tohle už mám za sebou, jen tě využívá. Přeju hodně štěstí, v důchodu na lavičce si o tom povíme". A k tomu ten blahosklonný výraz. Začínám skrývat před přáteli, že s ním pořád ještě jsem a jak je to vážné.


Jsou kopance od Urana opravdu skvělé? ANO!

21. března 2017 v 18:30 | Elena
Pár měsíců poté, co mě Uran přestal kopat do zadku a vystoupil z brány 51, mohu konečně bilancovat. Uran v bráně 51 vytvářel ve spojení s mou branou 25 kanál zasvěcení šokem (iniciace). Kopance od Uranu prý bolí, ale výsledek ve finále stojí za to. Má to být dokonce SKVĚLÉ! Ovšem až po řádném nakopání do zadku. V mém případě tomu tak bylo. Podívala jsem se na dno pytle a našla jsem tam nevídané věci...


Antimarketingové pochybnosti o human designu

26. dubna 2016 v 14:39 | Elena
Je human design cestou k větší kvalitě života nebo je to jen další ze způsobů, jak se vyhnout tomu,
abych se skutečně zabývala svým životem a něco s ním udělala? Je to jen plané teoretizování, které má nahradit skutečnou snahu a reálné kroky? Jsou reakce mého těla a vnitřní autority tou jedinou pravdou? Nebo jsme vícesložkové bytosti a human design popisuje jen jednu část, jednu stránku naší bytosti?


Zasvěcení šokem - pokračování...

17. prosince 2015 v 21:30 | Elena
Toto je chaotický popis dalších měsíců mého prožívání, zatímco Uran sedí v bráně 51. Uran prošel všemi šesti linkami a pak se retrográdně vracel zpátky. Díky pozici měsíčního uzlu v bráně 25 byl několik měsíců aktivní celý kanál zasvěcení, který mě kompromitoval na bráně 25 - bráně nevinnosti.


Jak pozoruji transity...

21. srpna 2015 v 20:09 | Elena
V tomto článku popisuji své zkušenosti s pozorováním vlivu transitů na můj život. Nejedná se tedy o informace od Ra Uru Hu ani z profesionálního výcviku v Human designu. Netvrdím, že jsou mé závěry 100% pravdivé, ale mají spíše sloužit jako insipirace k zamyšlení a vlastnímu pozorování .

Zasvěcení šokem aneb osobní zkušenost s transitem Uranu

21. srpna 2015 v 19:55 | Elena
Transity už sleduji nějaký pátek a vím ze zkušenosti, že transity pomalých planet bývají docela výživné. Teď tedy Uran.
V březnu 2015 vstoupí do brány 51 (brána šoku) a propojením s mou branou 25 (brána nevinnosti) vytvoří kanál zasvěcení šokem...


 
 

Reklama