Jsou kopance od Urana opravdu skvělé? ANO!

21. března 2017 v 18:30 | Elena |  O human designu
Pár měsíců poté, co mě Uran přestal kopat do zadku a vystoupil z brány 51, mohu konečně bilancovat. Uran v bráně 51 vytvářel ve spojení s mou branou 25 kanál zasvěcení šokem (iniciace). Kopance od Uranu prý bolí, ale výsledek ve finále stojí za to. Má to být dokonce SKVĚLÉ! Ovšem až po řádném nakopání do zadku. V mém případě tomu tak bylo. Podívala jsem se na dno pytle a našla jsem tam nevídané věci...
Co je tak skvělé?

Uran mi způsobil obrovské zdravotní problémy, čímž mě donutil, abych podala výpověď v práci, a to hned dvakrát za sebou. Díky tomu, že jsem si následně našla lepší práci, se můj příjem zvýšil o neuvěřitelných 50% a pracovní doba se snížila na 22 hodin týdně. Nebylo to štěstí ani náhoda. Stalo se to proto, že jsem díky útrapám natolik zesílila (nebo mi už bylo všechno jedno), že jsem si dokázala říct o podmínky, které jsem chtěla a potřebovala.

Díky Uranu jsem si konečně změnila jméno, po čemž jsem toužila od dětství. Nebýt v takové krizi, asi bych k tomu nikdy nenašla odvahu. V té chvíli už ale nebyl problém vzít to všechno z jedné vody načisto.

Uran mě přivedl k tomu, že jsem začala zpívat. Umět zpívat byl můj sen, ale nikdy jsem nenašla odvahu aspoň to zkusit. Nyní docházím na lekce zpěvu a můj sen konečně nabývá reálné obrysy.

A teď to hlavní:

Uran mě přivedl k psychoterapii. Zapsala jsem se do výcviku a začala se věnovat oboru, který mě zajímá již mnoho let. Náhle bylo jasné, že už nemůžu na nic čekat.

Díky Uranu jsem musela jít do sebe. Hluboko uvnitř sebe jsem narazila na své vnitřní dítě. Čekalo na mě v koutku mé duše mnoho let. Dnes ho považuji za nejvýznamnější vztah mého života. Kontakt s mým vnitřním dítětem zlepšil i veškeré mé vnější vztahy. Dnes mám kolem sebe více přátel a zažívám blízkost, kterou jsem dříve neznala. Zároveň jsem přestala být chorobně závislá na vztazích a dokážu být spokojená i o samotě - bez úzkosti a napětí. Založila jsem tento blog, kde najdete více informací o mé samoléčbě.

Uran mě zasvětil do mnoha psychických potíží, se kterými se lidé potýkají. Měla jsem možnost je prožít na vlastní kůži a pomalou, strastiplnou cestou se z nich dostat. Potkala jsem skvělé učitele, kteří mě vedli. Na této cestě jsem postupně zjišťovala, které terapie nefungují a které jsou naopak účinné. Naučila jsem se mnoho o úzkostech, panických atakách, vnitřních bytostech a dialogu hlasů, o hranicích, potlačovaných emocích, sebelásce, o závislostech... Tato vlastní zkušenost je neocenitelná v mé další práci.

Uran mě přiměl k tomu, abych se naučila myslet jinak. Musela jsem kompletně změnit mnoho svých myšlenkových vzorců a přesvědčení. Objevila jsem, jak vlastními myšlenkami ovlivňuji své pocity a chování. To mi pomohlo začít si vědomě myšlenky vybírat a tvořit si lepší realitu než dosud.

Uran mě naučil, jak přijímat skutečnost a být za ni vděčná. Jak být pozitivní, aniž bych potlačovala své negativní emoce a vyhýbala se svému stínu. S tímto postojem se mi žije lépe. Celkově se cítím posílena (kanál 51-25 je individuální a tudíž vede k posílení).

Nyní je Uran v bráně 42 a tak máme všichni možnost využít jeho vlivu a vyzrát k maximálnímu potenciálu. Uran není zlý. Jeho terapie je rychlá a účinná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama